Muzycy z wytwórni "Prosto" w Radomiu!

Muzycy z wytwórni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie rapera o pseudonimie KAEN, jego przygoda ze sceną rozpoczęła się w 2000 roku. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: "Żyj albo umieraj" oraz "Sztuka ulicy". Jego znakiem rozpoznawczym stała się czarna maska, odzwierciedlająca alter ego. 28 września 2012 roku - nakładem Prosto Label - ukazał się oficjalny debiut KAENa "Od kołyski aż po grób" Obecnie trwają prace nad czwartym solowym albumem pt: "Piątek 13-go".

Kliknij i dołącz do wydarzenia!

Z kolei grupa Pokój z Widokiem na Wojnę została założona sześć lat temu przez Jerzego "Jurasa" Wrońskiego oraz Marcina "Korasa" Korczaka. Rok później, w 2007 roku, powstały pierwsze nagrania, ale ostatecznie pomysł został zawieszony. W 2009 roku muzycy ponownie rozpoczęli współpracę, a rok później, pod szyldem wytwórni Prosto, wydali album pt."2010".
Gościnnie na nagraniach wzięli udział: Sokół, Pono, Ero oraz Marysia Starosta. W 2011 roku ukazał się kolejny album "Droga wojownika" będący solowym projektem Jurasa, a wydany pod nazwą "Pokój z Widokiem na Wojnę". Gościnnie zagrali na niej Chada, Sokół i Koras.

Podczas sobotniego koncertu jako support zagrają: Kanse/Melon, Maziar oraz Files. Na after party wystąpi Filthy Harry i Patrick aka Dopalacz.

Bilety dostępne:

Hemp Szop - ul. Moniuszki 21.
Predator - Wernera 10,st.nr 22
Steez - Hala Fenix

Pierwsze 350 biletów w cenie - 20 zł, reszta biletów oraz w dniu koncertu - 25 zł.
red. Anna Prokop

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy