Aktorsko-muzyczne warsztaty z Sinatrą w tle. Zapisz się!

Aktorsko-muzyczne warsztaty z Sinatrą w tle. Zapisz się!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Warsztaty skierowane są do utalentowanej młodzieży z Radomia i okolic, która swoje pierwsze kroki na scenie ma już za sobą. Obowiązuje rekrutacja na spotkanie. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, szkołę oraz tel. kontaktowy i krótki opis dotychczasowych osiągnięć scenicznych, można nadsyłać na adres: library.acradom@gmail.com do 25 września. W temacie prosimy wpisywać: Warsztaty - Łukasz Mazurek.

Łukasz Mazurek - śpiewający aktor związany m.in. z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie oraz słynnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Wybrane spektakle: „Skrzypek na dachu", reż. M. Korwin, Teatr Powszechny w Radomiu (2013); „Anna Karenina", reż. G. Lifanow, Teatr Powszechny w Radomiu (2013); „Wieczór Trzech Króli", reż. J. Jabrzyk; Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu (2013); role w koncercie jubileuszowym „Życie to nie teatr", reż J. Satanowski, „Jesus Christ Superstar" A. L. Webbera; reż. M. Korwin; Teatr Muzyczny w Gdyni (2003).

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/4_kultura/aaartysci/sinatra1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96