16-letnia radomianka w kolejnym etapie "The Voice of Poland"!

16-letnia radomianka w kolejnym etapie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Karolina - najmłodsza uczestniczka piątej edycji "The Voice of Poland" - walczyła na scenie z Adrianną Górką, bardziej doświadczoną wokalistką. Trener Marek Piekarczyk wyznaczył im przebój Marka Grechuty "Dni, których nie znamy".
- Uwierzcie w to co śpiewacie na sto procent - zachęcał trener wokalistki podczas prób.

Już po pojedynku Justyna Steczkowska uznała, że Adrianna była na scenie bardziej pewna siebie i sprawna wokalnie. Zaś Karolina ma niezwykły urok. Pozostali jurorzy wypowiadali się podobnie, uważając, że Karolina musi jeszcze popracować nad swoimi umiejętnościami.

- Chcemy posłuchać cię za dwa lata - mówili.

Marek Piekarczyk, który decydował o wygranej, nie po raz pierwszy zaskoczył jednak wszystkich.

- To bardzo trudna piosenka. Dałyście jej urok, wdzięk, lekkość - powiedział. - Karolina ma jednak jeszcze świeżość, którą z czasem wszyscy tracą. Jest nietknięta przez show biznes. Z tęsknotą za czymś nieskalanym wybieram właśnie ją - powiedział i zapewnił 16-letniej radomiance miejsce w kolejnym etapie jednego z najbardziej popularnych telewizyjnych programów muzycznych.


Karolina Wojdat to zwyciężczyni I edycji “Co za TALENT!”, międzyszkolnego przeglądu radomskich talentów, zorganizowanego przez serwis informacyjny cozadzien.pl i Parlament Młodzieży Miasta Radomia pod honorowym patronatem prezydenta miasta.

Zdjęcia z finału "CoZaTalent!", w którym wygrała Karolina WojdatRED

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy