Nowy Renault Captur już w Radomiu

Nowy Renault Captur już w Radomiu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W dniach 24-26 maja radomski dealer marki Renault - firma Karasiewicz i Syn Sp. z o.o. organizuje dni otwarte. Jest to świetna okazja, aby bliżej przyjrzeć się wszystkim modelom francuskiego producenta, a w szczególności nowemu Renault Captur, który w tych dniach będzie miał swoją wielką premierę.

Renault Captur to niewątpliwie model na który z niecierpliwością czekają nie tylko fani Renault. Pierwszy raz auto pokazano w styczniu tego roku, natomiast oficjalna premiera odbyła się w marcu na genewskich targach motoryzacyjnych. Od tego momentu na Captura czekali wszyscy miłośnicy miejskich crossoverów.
[gallery id=567]
Ci, którym model także przypadł do gustu już dziś mogą odwiedzać salon Renault Karasiewicz i Syn Sp. z o.o. i sprawdzić na własnej skórze, jak ten wyjątkowy samochód z powodzeniem łączy stylistykę SUV-a z przestronnością i funkcjonalnością vana oraz zwrotnością samochodu kompaktowego.

Przyjdź i sprawdź podczas jazdy próbnej nowego Renault Captur, a otrzymasz specjalny kod, który pozwoli ci wziąć udział w KONKURSIE.

Szczegóły na stronie renault.karasiewicz.pl oraz w salonie przy ulicy Kapturskiej 10.

A. Towarek

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy