Nowa Toyota Yaris w Radomiu

Nowa Toyota Yaris w Radomiu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJDebiutancka Toyota Yaris z nowym silnikiem, pakietem bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, a także ze zmienioną, bardziej dynamiczną sylwetką jest dostępna w salonie prze ul. Kieleckiej 68/70. Cena od 42 900 zł.

Samochód posiada zupełnie nowy silnik oraz cechuje się trzema wariantami napędu – hybrydowym, benzynowym i wysokoprężnym. Toyota dostępna jest w 5 wersjach wyposażenia. Posiada specjalne kolory karoserii, łączone z czarnymi wykończeniami dachu, przyciemniane tylne szyby, dedykowane elementy stylizacyjne kierownicy i deski rozdzielczej, w którą wbudowano duży ekran dotykowy, a także dobrane do poszczególnych wariantów, kolory tapicerki i wygodne fotele. Auto ma wbudowane światła do jazdy dziennej typu LED. W samochodzie udoskonalono ponad 900 części, co wpłynęło na osiągi i styl samochodu.

To także pionierski model pod względem bezpieczeństwa, oferujący użytkownikom system Toyota Safety Sense. Składa się on z automatycznych świateł drogowych (AHB), układu wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), układu ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA). Układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA) wchodzi w skład wersji Premium i wyższych. Ponadto wersja Life zawiera m.in. system wspomagający pokonywanie podjazdu, 7 poduszek powietrznych, czujniki deszczu, elektryczne przednie szyby i lusterka oraz kierownicę wielofunkcyjną.

Nowa Toyota Yaris Hybrid zapewnia ciszę, moc, zaawansowaną technologię i bezawaryjność.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy