VIP Beauty Clinic od dziesięciu lat z nami

VIP Beauty Clinic od dziesięciu lat z nami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


VIP Beauty Clinic to miejsce, które łączy wielką pasje z wieloletnim doświadczeniem. Zapewnia najwyższą jakość, dokładność, poradę i miłą ciepłą atmosferę. W niedzielę obchodzono tam jubileusz dziesięciolecia istnienia. Spotkali się pracownicy, klienci i przyjaciele salonu.

10-lecie VIP Beauty Clinic


- Rozwój jest najważniejszy. Jeśli się nie rozwijamy, to tak jakbyśmy się cofali o krok. Staramy się uczestniczyć w najlepszych szkoleniach, rozwijać się codziennie. Każda sytuacja uczy nas czegoś nowego. Staramy się dawać naszym klientkom jak najlepszą jakość. Tak, żeby widzieć u nich uśmiech – mówiła podczas jubileuszu właścicielka salonu Agnieszka Kostrzewa – Niedziela.

VIP Salon Piękności przeszedł metamorfozę w VIP Beauty Clinic. Teraz oprócz zabiegów kosmetycznych salon oferuje zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii profesjonalnej czy makijaż permanentny. Wszystkie zabiegi wykonywane są w aranżacji glamour. Dzięki temu każdy może się tam poczuć wyjątkowo i elegancko.

- Bardzo bym chciała podziękować całemu mojemu zespołowi, ponieważ bez moich kochanych dziewczyn nie udałoby mi się osiągnąć takiego efektu, jaki jest teraz. Mam nadzieję i życzę sobie dalszej owocnej pracy - mówiła Agnieszka Kostrzewa – Niedziela.

ajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy