Oczy w karnawale. W tym roku cieplejsze kolory

Oczy w karnawale. W tym roku cieplejsze kolory
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Wizażyści mogą w tym celu wykorzystywać rzęsy w wielu różnych barwach i kształtach. - W czasie karnawału możemy sobie pozwolić na odważniejszy look, pamiętając przy tym, że makijaż powinien być lekki i sprawiać, że oczy będą wyglądać na wypoczęte - od początku imprezy aż do zakończenia afterparty - podkreśla Agnieszka Broda, wizażystka, dyrektor kreatywny Agnieszka Broda School of Make-up.

Oto jej propozycje na modne podkreślenie spojrzenia i niestandardową stylizację oczu w czasie karnawału.

Długie rzęsy na długą noc

Profesjonalne przedłużenie i pogrubienie rzęs to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów typu beauty. Aplikację możesz wykonać w ogromnej liczbie salonów i centrów piękności. Często wybieranym rozwiązaniem na karnawał jest błyskawiczna metoda Blink&Go - założenie rzęs trwa w tym przypadku jedynie pół godziny (przedłużenie metodą tradycyjną może trwać kilkakrotnie dłużej), Dzięki temu stylizację można wykonać nawet tuż przed wielkim wyjściem. Wygląd jest całkowicie naturalny - rzęsy są wyraźnie grubsze, intensywniejsze i dłuższe.

Rajski ptak

Topowe uzupełnienie standardowego przedłużenia rzęs to teraz dodatkowa aplikacja rzęs kolorowych i tych w kształcie piórek. Kolorowe komponowane są z rzęsami czarnymi - tworzą wtedy ciekawą oprawę oka i podkreślają efekt zabiegu. Dzięki takiej stylizacji nie jest już konieczne stosowanie maskary. Najmodniejsze w tym sezonie odcienie zieleni, czerwieni i fioletu mogą nawet zostać dopasowane do koloru tęczówki. Piórka natomiast zakładamy jedynie na część rzęs - przy zewnętrznym kąciku oka.

Blask na oku

Metaliczny, ciemniejszy kolor na powiece to wariacja w temacie nadal modnego makijażu w stylu smokey eye. Połączenie koloru czarnego i szarego podkreśla jego elegancki charakter, a uzupełnienie tonem ciemnoniebieskim dodaje stylizacji ekstrawagancji. Natomiast jeżeli decydujemy się na jasny kolor powiek, warto wybrać ciemny eyeliner i stworzyć przy jego użyciu mocny akcent - grubą kreskę w stylu lat 60. czy taką, która będzie wibrować kolorami. Dzięki temu zagęścimy linię rzęs, nadając im dodatkową grubość, a spojrzenie stanie się głębsze i zmysłowe. Na koniec wystarczy tylko delikatny makijaż twarzy (cera może być rozświetlona lub matowa) i można cieszyć się pięknem karnawału...Marta Kania-Jurczak, fit. pl, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy