Nefretete Day Spa – oaza dla ciała i duszy

Nefretete Day Spa – oaza dla ciała i duszy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


To miejsce, gdzie eksperci z dziedziny pielęgnacji twarzy i ciała, wizażyści i styliści zadbają o nas w egipskim klimacie, wśród ręcznie malowanych fresków w rytmie nastrojowej muzyki. Tu spełniają się marzenia o szczupłej i młodej sylwetce, m.in. dzięki najnowszym osiągnięciom kosmetologii i dermatologii oraz unikatowym masażom.

Nefretete Day Spa oferuje zabiegi na twarz i ciało takie jak na przykład: Hi Tech, hydroterapia, terapia morska w kapsule Biostart, pielęgnacja dłoni i stóp, makijaż, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, regulacja brwi, fotodepilacja, a także medyczne przekłuwanie uszu, nosa i pępka metodą Blomdahl.

W salonie można skorzystać z bogatej oferty pakietów cenowych, m.in. „Dla Przyszłej Mamy”, „Pakiety Ślubne”, „Pakiety dla Niej”, „Pakiety dla Niego”, „Spa dla biznesu”. Wyjątkową ofertę stanowi endermologia w pakietach!

W Nefretete Day Spa zamówić też można miły i oryginalny prezent dla bliskiej osoby - zaproszenia podarunkowe na wykonanie wybranych usług. Zaproszenie można wręczyć osobiście lub elegancko zapakowane przesłać pod wskazany adres.

Wszystkim Paniom, obecnym i przyszłym Klientkom, salon Nefretete Day Spa życzy z okazji zbliżających się świąt duchowego i fizycznego odrodzenia!

Nefretete Day Spa

Radom, ul. Główna 12

Godziny przyjęć:

pn.-pt. 9-21, sob. 9-17

Rezerwacja:

Tel.: (048) 330 89 98, email: recepcja@spa-radom.pl

Strona internetowa: http://spa-radom.pl


TEKST SPONSOROWANY

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy