Metamorfoza z Naturhouse. Ale zmiana!

Metamorfoza z Naturhouse. Ale zmiana!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Z pośród wielu zgłoszeń wybrana została jedna osoba. To właśnie Kamila Kacprzak przeszła z nami metamorfozę. Przez osiem tygodni sztab specjalistów pracował nad wizualną przemianą radomianki, a jej wewnętrzna metamorfoza przerosła nasze oczekiwania. Mieszkanka Radomia wykazała się ogromną odwagą zgłaszając się do Akcji Metamorfoza, ponieważ tym samym wystawiła siebie, jak i swój wygląd, na pokaz oraz ocenę opinii publicznej. 

Podczas ośmiu tygodni zmagań z dotychczasowymi nawykami żywieniowymi kobieta schudła 6,3 kg, a także straciła aż 22 cm w obwodach (talia, pas, biodra). Udowodniła tym samym, że również aktywna zawodowo kobieta, troskliwa mama i kochająca żona może spełniać swoja marzenia. - Bardzo ważne jest, aby przy rozpoczęciu kuracji odchudzającej zmienić nie tylko swoje nawyki żywieniowe, ale również nastawienie psychiczne, nauczyć się asertywności względem siebie i rodziny, znajomych, ponieważ pokus dookoła zawsze będzie pełno - mówi dietetyk Naturhouse Anna Suwała.

A co na to wszystko sama zainteresowana?

- METAMORFOZA to przede wszystkim wspaniała przygoda związania z gubieniem kilogramów, zmianą nawyków żywieniowych i poznawaniem własnych możliwości oraz słabości. To świetny początek do walki o lepszą siebie - mówi Kamila Kacprzak.

Finał metamorfozy Naturhouse

Radomianka bardzo się cieszy nie tylko z utraconych kilogramów, ale również ze zmian w wizerunku, które okazały się bardzo korzystne dla niej. - W wielki zachwyt wprowadził wszystkich kolor moich włosów, z którym naprawdę zaszalałam. Nigdy w życiu nie pomyślałabym, ze zdobędę się na taką zmianę i ufarbuję je na różowo. Jestem pod wrażeniem, że w tak krótkim czasie udało się osiągnąć takie rezultaty. A czy jestem zadowolona z efektów? Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego, że schudłam, ze zmiany wizerunku, z tego, że małymi krokami teraz mogę iść dalej a każdy zgubiony kilogram zbliża mnie do upragnionej sylwetki - zachwyca się kobieta.

Za pomoc i zaangażowanie dziękujemy wszystkim partnerom METAMORFOZY, a byli nimi: Radio Rekord FM, portal CoZaDzien.pl, Centrum Dietetyczne Naturhouse przy ul. Limanowskiego 52, Studio Fryzur KAREN Katarzyny Król, Gabinet Kosmetyczne STREFA PIĘKNA, Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyny Bałdys, Fitness i Kręgielnia Platinium, Fashion and Style Emilia Wróbel oraz Sens Fashion Marzena Chełmińska i Butik Boca Lupo.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy