Kwiatoteka – wyjątkowe bukiety na każdą okazję!

Kwiatoteka – wyjątkowe bukiety na każdą okazję!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Nie wiesz, jaki upominek sprawić bliskiej osobie? Goni Cię czas, a termin ważnej uroczystości jest coraz bliższej? Nie przejmuj się. W Galerii Słonecznej otwarto właśnie niepowtarzalną kwiaciarnię. W Kwiatotece profesjonalna obsługa przygotuje dla Ciebie wyjątkową kwiatową kompozycję na każdą okazję.

Kwiatoteka to nowoczesna sieć kwiaciarni z wieloletnią tradycją, która proponuje klientom najwyższą jakość usług. Kwiatoteka stawia na profesjonalizm, wysoką jakość pracy i kreatywność. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że kwiatowe aranżacje Kwiatoteki są oryginalne i sprostają nawet najbardziej wyszukanym gustom.

W szerokiej ofercie Kwiatoteka proponuje kwiaty cięte i doniczkowe, bukiety okolicznościowe, aranżacje kwiatowe z kwiatów żywych i sztucznych, szkło, porcelanę oraz upominki. W tej wyjątkowej kwiaciarni znajdziecie wyselekcjonowane i najpiękniejsze kwiaty.

Kwiatoteka - kwiaty cięte i bukiety

Wydawać by się mogło, że wszystkie możliwe kombinacje dekoracji  zostały już wymyślone. Jednak inspiracje florystek Kwiatoteki stawiają w nowym świetle kwestię dekoracji wnętrz na wyjątkową okazję. W Kwiatotece znajdziesz odpowiednie upominki na imieniny, urodziny, rocznice, ślub, a także na wszystkie inne okazje.

Kwiatoteka - stroiki okolicznościowe


Kwiatoteka Radom współpracuje z siecią Euroflorist, dzięki czemu zamówienie złożone w kwiaciarni internetowej trafia bezpośrednio do realizacji i kwiaty mogą być doręczane do klienta w ciągu kilku godzin.

 

Informacje o nowościach oferowanych przez Kwiatotekę znajdziecie na Facebooku:

Kwiatoteka w RadomiuKWIATOTEKA

Galeria Słoneczna w Radomiu

Ul. Chrobrego 1

e-mail: kwiatoteka@op.pl

http://www.kwiatoteka.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota 9-21

Niedziela 10-20

D.T.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy