Dni otwarte w Saloniku Urody!

Dni otwarte w Saloniku Urody!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W sobotę, 17 listopada, odbył się m.in. pokaz sonoforezy - zabiegu obkurczającego naczynia krwionośne i trądzik różowaty, pokaz manicure hybrydowego, prezentacja naturalnego liftingu "Cryolift" oraz przygotowanie makijażu okazjonalnego. Głównym punktem sobotnich prezentacji był pokaz makijażu permanentnego brwi metodą włoskową Long Time Liner Conture Make-up.

Sztukę tego makijażu zaprezentowała Jolanta Skąpska, właścicielka salonu. O tym, że jest profesjonalistką świadczy niewątpliwie fakt, że podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Makijażu Parmanentnym zdobyła IV miejsce. Oprócz tej nagrody, Jolanta Skąpska otrzymała również Dyplom Elite-Linergist, który świadczy o najwyższym poziomie usług wykonywanych w Saloniku Urody.

[gallery id=196]

- Tego typu makijaż nadaje brwiom odpowiedni kształt pozwalający utrzymać ich naturalny wygląd. W tym przypadku pigment wprowadza się, rysując pojedyncze włoski. Czynność należy powtarzać aż do uzyskania pożądanego natężenia koloru. Uzyskany efekt to naturalna linia brwi zagęszczona pojedynczymi włoskami. Zabieg trwa około 2 godzin, następnie – w ciągu miesiąca – należy skontrolować trwałość makijażu. Jest to jednorazowa wizyta, zaś efekt utrzymuje się dwa lata – wyjaśnia Jolanta Skąpska.

Barwniki stosowane w tego rodzaju makijażu są pochodzenia naturalnego i co najważniejsze, nie alergizują. Jak podkreśla Jolanta Skąpska, taki make-up jest wręcz zalecany dla osób uczulonych na tradycyjne kosmetyki. Makijaż brwi metodą włoskową jest skierowany do kobiet o każdym typie urody, ceniących naturalny oraz perfekcyjny wygląd. W wachlarzu usług Saloniku Urody jest także możliwość wykonania makijażu permanentnego ust oraz kreski na powiekach dolnych i górnych. O tym, jak wygląda przygotowanie makijażu ust metodą Long Time Liner Conture Make-up, można przekonać się dziś (18 listopada) o godz. 14.

Kliknij i wygraj voucher do Saloniku Urody!

Harmonogram drugiego dnia pokazów:

10.30 Mezoterapia drobnoigłowa – pokaz zabiegu przeciwzmarszczkowego.

12.00 Regeneracja oczu przy użyciu kosmetyków oraz ultradźwięków.

13.00 Manicure hybrydowy.

14.00 Makijaż permanentny ust Long Time Liner.

16.00 Sonoforeza – pokaz zabiegu odkurczającego naczynia krwionośne oraz trądzik różowaty.

17.00 Losowanie nagród wśród uczestników Dni Otwartych Saloniku Urody.

Anna Prokop/foto:Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy