W sobotę otwarcie Kinderplanety!

W sobotę otwarcie Kinderplanety!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W radomskiej Galerii Słonecznej zostanie otwarty 29. nowoczesny plac zabaw tego typu w Polsce. Z tej okazji Kinderplaneta przygotowała dla dzieci szereg atrakcji. W sobotę Kinderplaneta i okolice zamienią się w „Laponię”, gdzie najmłodsi będą mogli spotkać elfy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Od godz. 11 organizowane będą mikołajkowe zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców. Na maluchy czekać będzie mnóstwo dobrej zabawy, a rodzice nie będą musieli martwić się o atrakcyjne zagospodarowanie dzieciom czasu, podczas gdy oni robią zakupy.

- W sobotę od animatorów będzie można dostać specjalny voucher i przez godzinę za darmo korzystać z naszych atrakcji - mówi Dominik Woźny, przedstawiciel Kindermagnet Polska.

Kinderplaneta to sieć parków zabaw i rozrywki typu indoor w największych galeriach handlowych w całej Polsce, która zapewnia swoim małym gościom pełną niezapomnianych wrażeń przygodę oraz rozwój umiejętności psycho-motorycznych. W Kinderplanecie dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Najmłodsi mogą poszaleć w małpim gaju, pobawić się na „baby placyku” czy poskakać na trampolinie. Mogą również zaprosić swoich przyjaciół na niesamowite przyjęcie okolicznościowe, które odbędzie się w specjalnym pokoiku „urodzinowym”.
Plac zabaw zajął lokal o powierzchni ok. 200 mkw., na pierwszym piętrze Galerii Słonecznej.
Źródło: Galeria Słoneczna Radom

red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy