Świetna zabawa w Salonie Urodzinkowym

Świetna zabawa w Salonie Urodzinkowym
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=203]


Salon w profesjonalny sposób zajmie się organizacją urodzin dla Waszych pociech oraz wszelakimi imprezami tematycznymi dla dzieci, takimi jak festyny, pikniki, imprezy kolonijne. Z oferty Salonu Urodzinowego mogą skorzystać także i dorośli – organizowane są tu także festyny firmowe oraz rodzinne.

Propozycja urodzinowa dla najmłodszych to dwie godziny szalonej zabawy z animatorem. W tym czasie na dzieci czekać będą konkursy dostosowane do zainteresowań uczestników, uroczyste toasty, zajęcia teatralne i taneczne, a także bańki mydlane, malowanie buzi, tatuaże, niespodzianki i żywe maskotki. Dodatkowo maluchy mogą bawić się w dmuchanym zamku.

Z racji nadciągających świąt, już od 6 do 23 grudnia organizowane będą spotkania z Mikołajem. Na maluchów czekać będą wspaniałe zabawy z nim, a także karnawałowe bale.

Najmłodsi goście Salonu Urodzinowego na miejscu mogą skorzystać z parku linowo-sprawnościowego ze zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową (cztery tory linowe, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnie, trampolina, stanowiska fitness) oraz z części rekreacyjnej gdzie odbywają się konkursy, zabawy taneczne oraz teatralne. Dzieci pozostawione pod opieką doświadczonych osób będą mogły również skorzystać z saloniku cateringowego, gdzie będzie czekać na nie poczęstunek. W trakcie, gdy dzieci pochłonięte są zabawą, rodzice i opiekunowie mogą aktywnie odpocząć na rowerkach stacjonarnych i innych urządzeniach do fitnessu.

Cennik:

Urodziny – 250 zł dla maksymalnie 20 osób.

Indywidualny bilet wstępu już od 6 zł za pół godziny

W każdą środę promocja! Ceny spadają o 30 proc.


Salon Urodzinowy

Galeria Feniks, al. Grzecznarowskiego 29/31 lok. 85

Rezerwacja telefonicznie 698-733-323

N.Z

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy