Worek medali lekkoatletów

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Gwiazdą naszej ekipy okazała się Martyna Kotwiła. Młoda lekkoatletka zdobyła dwa medale. Podopieczna Bożeny Jadczak wygrała rywalizację w biegu na 200 metrów osiągając czas 24,50 sekundy. Dodatkowo sprinterka zajęła trzecie miejsce w wyścigu finałowym na 60 metrów.

Na najwyższym stopniu podium stanęli jeszcze dwa inni zawodnicy ZTE Radom. Mateusz Dębski triumfował w biegu na 1 500 metrów. Radomianin pokonał ten dystans w czasie 3.58.98. Złoto wywalczył również Patryk Kozłowski. Lekkoatleta okazał się bezkonkurencyjny w biegu na 800 metrów. Dwa okrążenia stadionu pokonał w czasie 1.53.33.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.