Pod koniec września w Radomiu odbędą się MP młodzików

Pod koniec września w Radomiu odbędą się MP młodzików
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W ostatni weekend września na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu zorganizowana zostanie impreza rangi mistrzostw Polski. O medale w lekkoatletyce będą walczyć młodzicy i młodziczki. 

Na starcie stawi się ponad sześciuset uczestników, którzy wystartują łącznie w 39 dyscyplinach. Zawody zwane Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego odbędą się na stadionie przy ulicy Narutowicza. O prawo organizacji walczyła jeszcze Częstochowa, jednak władze Polskiego Związku Lekkiej Atletyki wybrały Radom. Decyzja zapadła pod koniec września ubiegłego roku.

Dwa tygodnie wcześniej w ośmiu makroregionach odbędą się eliminacje do tych mistrzostw. 

Władze Radomskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki powoli zaczynają już bezpośrednie przygotowania do zawodów. Jest to jedna z największych imprez rangi mistrzostw Polski, które odbędą się w tym roku w Radomiu. 

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy