Drugi medal Alicji Fiodorow na mistrzostwach Europy!

Alicja Fiodorow zdobyła swój drugi medal na mistrzostwach Europy sportowców niepełnosprawnych. Tym razem stanęła na drugim stopniu podium w biegu na 100 metrów!

Reprezentantka Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start" wcześniej wygrała bieg na 400 metrów (więcej TUTAJ), ale na tym nie poprzestała.

Na zawodach odbywających się w walijskim Swansea stanęła także na podium w biegu na 100 metrów. Zajęła drugie miejsce uzyskując czas 13.10. Wygrała Rosjanka Nikola Rodomakina (12.58). Na najniższym stopniu podium stanęła Greczynka Staliani Smaragdi (13.79).