Parkowa Fest Rock 2017 - zespół SoFresh

Parkowa Fest Rock 2017 - zespół SoFresh
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

SoFresh to zespół rockowy, który powstał na początku 2012 roku w Bralinie (woj. Wielkopolskie). Na swoim koncie mają debiutancki album Easier to Believe wydany w 2014 r. oraz teledysk nagrany rok później w Poznaniu. Ich muzyka jest pełna energii i młodzieńczej świeżości. Styl zespołu to zasługa solidnej sekcji rytmicznej, rzetelnie brzmiących gitar, nowoczesnego brzmienia klawisza oraz nietuzinkowego wokalu Michaela Böhm.

Regularnie koncertują i mierzą swoje siły na konkursach zespołów w całej Polsce, na których 10 razy zajmowali pierwsze miejsce wygrywając m. in. Muzyczną Bitwę Radia Wrocław, Rock Time w amfiteatrze w Opolu czy Konińską Ligę Muzyczną. Grali na najwyżej położonej scenie w Europie, supportowali miedzy innymi zespoły: Afromental, Coma, Big Cyc, Natalia Przybysz, Enej, Kamil Bednarek i wielu innych.
Obecnie przygotowują się do nagrań nowego materiału, którego tekst po raz pierwszy w historii zespołu, napisany jest w języku polskim. Grają muzykę z pogranicza gatunków poprock, rock, indie.

Członkowie zespołu to: Michael Böhm- wokal, Bartek Wachowiak- gitara, Witek Rybczyński- bas, Arek Durlag Mikitów – klawisze, gitara akustyczna, Paweł Janikowski- bębny.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy