Kulturalny Radom Parkowa Fest Rock 2017 – zespół Gravity - Kultura - Co za dzień
baner

Parkowa Fest Rock 2017 – zespół Gravity


Gravity, SoFresh, Hurrockaine to zespoły, które zaprezentowały się na scenie podczas drugiego koncertu Parkowa Rock Fest 2017 Made by Łaźnia. Artyści zaprezentowali po cztery utwory.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Gravity to polsko - hiszpański indie rockowy zespół z Krakowa. Założony w 2010 r. przez wokalistę i gitarzystę – Daniela Medine i perkusistę Grzegorza Malskiego. Skład zespołu uzupełnia Łukasz Wierzbicki, który gra na gitarze basowej.


- Daniel, założyciel zespołu pochodzi z Wysp Kanaryjskich, ale mieszka w Krakowie od ponad dziesięciu lat - mówi Łukasz Wierzbicki, gitarzysta zespołu. Panowie ze stolicy Małopolski mają już na swoim koncie debiutancki album zatytułowany „Mirrors”, który ukazał się w 2016 roku. Ostatnio zespół nagrał Epkę zawierającą cztery autorskie utwory.
Drugi koncert Parkowa FestNajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Milena M., fot. archiwum CoZaDzien


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Ostatnie Zawirowania Radomskie za nami Spotkania Zawirowania Radomskie mają swoich stałych miłośników, których nie zabrakło podczas...

x