Świąteczny opłatek i życzenia

Świąteczny opłatek i życzenia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Na uroczystość przybyli przedstawiciele uczelni, studenci oraz duchowni, w tym biskup Henryk Tomasik, ordynariusz diecezji radomskiej. Spotkanie umilił chór akademicki, który wykonał kilka najpiękniejszych kolęd.

- Mam nadzieje, że ten biały opłatek i życzenia, które sobie wszyscy złożymy stworzą niezapomnianą atmosferę, którą będziemy mogli zabrać do naszych domów. Życzę wszystkim zdrowych i szczęśliwych świąt, by ten czas stał się chwilą na odetchnięcie od zmartwień – życzył profesor Zbigniew Łukasik, rektor uniwersytetu.

[gallery id=271]

W trakcie uroczystości rektor odniósł się również do trudnej sytuacji UTH – Wiem, że droga przed nami jest trudna i jeszcze daleka. Niestety te kręte sytuacje przyćmiły wszystkie dobre wydarzenia na naszej uczelni, takie jak zmiana nazwy i podniesienie prestiżu, czy też restrukturyzacja uczelni. Wierzę, że mimo trudności uda nam się osiągnąć sukces- podkreślił rektor.

A czego Zbigniewa Łukasika życzy sobie, a także studentom uniwersytetu?

- Studentom życzę wielu przyjaciół w murach uczelni, wiele miłości a także tego, by wykładowcy byli dla nich wyrozumiali. Z kolei sobie życzę tego aby pracownicy uczelni zrozumieli moje trudne decyzje, które podjąłem w ostatnim czasie. Życzę także sobie tego, czego mi najbardziej brakuje- spokoju.

Nina Zaborowska/ Foto. Michał Sołśnia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy