Są jeszcze wolne miejsca na dziennych studiach!

Są jeszcze wolne miejsca na dziennych studiach!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Radomskie uczelnie nadal posiadają pewien zapas miejsc na wielu kierunkach. Te osoby, którym nie udało się zakwalifikować na listę osób przyjętych w pierwszym terminie, mogą próbować dalej. 

Wolne miejsca nadal posiada Kolegium Nauczycielskie w Radomiu przy ul. Pułaskiego 9. Chętni mogą składać dokumenty do 21 września, na kierunki: pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną oraz pedagogika wczesnoszkolna z oligofrenopedagogiką.

Miejsca wolne są także w Kolegium Nauczycielskim Języków Obcych w Radomiu. Rekrutacja trwa do 20 września. Jak zostaliśmy poinformowani w sekretariacie uczelni, miejsc wolnych nadal jest dużo. Zarównano na język angielski jak i niemiecki szkoła może przyjąć jeszcze po 20 osób.

Podobnie sytuacja wygląda w radomskim Kolegium Licencjackim UMCS. Na tej uczelni rekrutacja internetowa trwa do 15 września. Wolne miejsca na dzienne studia są nadal na obu kierunkach, które oferuje uczelnia: filologia polska  i historia.

Największa radomska uczelnia - Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny - również posiada wolne miejsca. Nadal można starać się o przyjęcie na dwa kierunki zamawiane, matematyka oraz technologia chemiczna. Na te kierunki można składać dokumenty do 17 września (kliknij, by dowiedzieć się więcej o kierunkach zamawianych). Wolnych miejsc można jeszcze szukać na kierunkach takich, jak: towaroznawstwo, filologia polska, elektronika i telekomunikacja, matematyka, turystyka i rekreacja oraz grafika.  

Nina Zaborowska

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy