Projektor - warsztaty dla przyszłych i obecnych wolontariuszy

Projektor - warsztaty dla przyszłych i obecnych wolontariuszy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Już 24 listopada (sobota), w godzinach 9 – 12 odbędą się bezpłatne warsztaty „Zimowo świąteczne inspiracje”, dla przyszłych i obecnych wolontariuszy programu „Projektor – wolontariat studencki”. Zajęcia odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” (Plac Stare Miasto 2), a poprowadzą je Marta Grotkowska i Maciek Kurowski.

Wszystkich zainteresowanych organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w warsztacie, poprzez wysłanie e-maila na adres a.brzeska@projektor.org.pl do piątku (23 listopada) do godziny 18.


„Projektor – wolontariat studencki” to Program Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowany przez Fundację Rozwoju Wolontariatu. Celem programu jest dotarcie do dzieci i młodzieży z małych miejscowości z aktywnością i wiedzą studentów, którzy pokazują pozytywne wzorce i własnym przykładem zachęcają do rozwoju. Wolontariusze programu będą prowadzić warsztaty dla dzieci z małych miejscowości, w zależności od potrzeb - plastyczne, muzyczne, psychologiczne, itd.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu, kliknij TUTAJ


Biuro Regionalnego Koordynatora:

Stowarzyszenie Centrum Młodzieży „Arka”

ul. Chrobrego 7/9 26 – 600 Radom

a.brzeska@projektor.org.pl tel. 608 12 78 74

N.Z

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy