Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Celem konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie medioznawstwa i komunikacji społecznej, pedagogiki mediów i świata wirtualnego oraz przekazanie wiedzy o możliwościach i zagrożeniach, jakie niosą ze sobą media interaktywne i świat wirtualny - w szczególności zagrożenia dla dzieci, młodzieży, osób starszych.

Udział w konferencji jest otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką - pedagogów, nauczycieli, opiekunów, terapeutów a także dla rodziców. Udział w warsztatach również jest bezpłatny i otwarty, zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych specjalistów, wśród nich:

Tadeusz Sakowicz, doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii. Paweł Czerwiński – magister, absolwent Pedagogiki Społecznej i Terapii Pedagogicznej WSP w Częstochowie i Podyplomowego Studium Rodziny i Wychowania Seksualnego KUL w Lublinie. Mariusz Jędrzejko - doktor habilitowany profesor SGGW, pedagog i socjolog, dyrektor Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień. Agata Biedrzycka - doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Akademii Świętokrzyskiej.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy