Odwiedź wirtualne targi i studiuj w USA!

Odwiedź wirtualne targi i studiuj w USA!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Wirtualne Targi są organizowane przez Departament Stanu USA. Udział w nich mogą wziąć polscy żacy oraz studenci z całego świata.

Targi będą trwać przez 24 godziny, od godz 6, 13 listopada do godz. 6 następnego dnia. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję do zadawania pytań i uzyskania informacji na temat studiowania w USA i poszczególnych uniwersytetach. Będzie możliwość porozmawiania z osobami, które są absolwentami amerykańskich szkół.

Chętni będą mogli dołączyć się do rozmów online na czatach oraz obejrzeć materiały video ze 150 amerykańskich uniwersytetów.

By wziąć udział w targach, trzeba zarejestrować się na stronie CollegeWeekLive.

PLAN TARGÓW:

godz. 6 – 11 -  zainteresowani będą mieli możliwość odwiedzenia stron internetowych uniwersytetów i szkół biorących udział w targach, gdzie będą przygotowane specjalne materiały właśnie na tę okazję.

godz. 11 – 1 – w tych godzinach będzie można odwiedzić „stoiska” uczelni oraz porozmawiać za pośrednictwem czatów i połączeń wideo z przedstawicielami wybranych uniwersytetów.

godz. 1 - 6 - studenci ponownie mogą odwiedzić  „stoiska", aby obejrzeć nagrane czaty oraz pobrać materiały z sesji tematycznych.

Sesje tematyczne są zaplanowane w godzinach 13 – 22.

Harmonogram Wirtualnych Targów oraz lista uczelni, które wezmą udział w targach jest dostępna na stronie American Corner Radom.  

Red. N.Z.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_student/210x210-edusa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96