"Dobre Anioły" na radomskim uniwersytecie - zostań jednym z nich!

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Akcja jest organizowana przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Technologiczno-Humanistzcynego oraz przez Zrzeszenie Studentów Polskich. Charytatywna akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszy to zbiórka zabawek i słodyczy w budynku rektoratu oraz na wszystkich wydziałach UTH. 

Zebrane rzeczy będą liczone i pakowane w paczki, by następnie trafić jako prezenty dla dzieci. Drugim etapem akcji będzie przyjęcie mikołajkowe, które zostanie zorganizowane 9 grudnia w Klubie Studenckim „Alibi”. W trakcie przyjęcia zostaną wręczone paczki przygotowane przez żaków.

Specjalne punkty, w których prowadzona będzie zbiórka czynne będą w godzinach 10 - 14 w następujących miejscach:

26 listopada – Wydział Transportu i Elektrotechniki, Wydział Mechaniczny, budynek rektoratu.

27 listopada - Wydział Transportu i Elektrotechniki, Wydział Ekonomiczny, Wydział Filologiczno-Pedagogiczny, budynek rektoratu.

28 listopada – Wydział Sztuki (budynek Pentagonu), Wydział Ekonomiczny, Wydział Filologiczno-Pedagogiczny, Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa, Wydział Nauki o Zdrowiu i Kultury Fizycznej.

29 listopada - Wydział Sztuki (budynek Pentagonu),Wydział Ekonomiczny, Wydział Filologiczno-Pedagogiczny, Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa, Wydział Nauki o Zdrowiu i Kultury Fizycznej.

30 listopada - Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa, Wydział Nauki o Zdrowiu i Kultury Fizycznej, Wydział Informatyki i Matematyki.

Słodycze i zabawki można będzie również przynosić bezpośrednio do biura Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego mieszczącego się przy ul. Malczewskiego 29, p. 11.

N.Z

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy