Włamał się do restauracji. Wpadł już następnego dnia

Włamał się do restauracji. Wpadł już następnego dnia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W poniedziałek (10 czerwca) doszło do włamania do jednej z restauracji w centrum Radomia. Po zgłoszeniu tego przestępstwa policjanci z "jedynki" od razu zajęli się ustalaniem sprawcy. Długo nie trzeba było czekać na efekty ich pracy - już następnego dnia zatrzymali 25-letniego mieszkańca Radomia.

- Dalsze ustalenia potwierdziły podejrzenia policjantów, że nie jest to jedyne przestępstwo, jakie zatrzymany może mieć na sumieniu. W trakcie analizy podobnych przestępstw, funkcjonariusze ustalili, że 25-latek m.in. kilka tygodni wcześniej włamał się do tej samej restauracji, zniszczył przystanek autobusowy i ukradł laptopa - opowiada Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Mężczyzna trafił za kratki policyjnego aresztu. - Przedstawiono mu już zarzut m.in. uszkodzenia mienia, kradzieży i kradzieży z włamaniem. Najprawdopodobniej na swoim koncie ma jeszcze inne przestępstwa, dlatego policjanci prowadzą kolejne czynności w tej sprawie - informuje Justyna Leszczyńska.

M.W.; Fot. Archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy