Ukrył 600 działek marihuany w bieliźnie

Ukrył 600 działek marihuany w bieliźnie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Zbierane i szczegółowo sprawdzane przez policjantów informacje o osobach mających związek z przestępczością narkotykową doprowadziły do dwóch mieszkańców Radomia w wieku 23 i 28 lat.

- Jednego z nich zatrzymali w mieszkaniu, drugiego w samochodzie pod domem. Z ustaleń mundurowych wynikało, że w samochodzie mogą być narkotyki – a mężczyzna w nim siedzący na widok funkcjonariuszy ukrył narkotyki w bieliźnie. Policjanci w wyniku przeszukania zabezpieczyli blisko 600 działek marihuany, 2 wagi elektroniczne, woreczki foliowe czyli tzw. dilerki, a także pieniądze. Łączna wartość zabezpieczonych narkotyków to  ok. 3 tys. złotych - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu

Zatrzymanym przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz handel nimi. Sąd zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy aresztu.


źródło/foto: KMP w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy