Uciekał w nocy przed policją i zginął na drodze!

Uciekał w nocy przed policją i zginął na drodze!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dzisiaj (14 października) około 3 nad ranem policjanci z komendy wojewódzkiej otrzymali informację, że spod jednej z dyskotek w powiecie białobrzeskim odjechał kierowca audi Q7, który mógł być nietrzeźwy. Opisany pojazd policjanci w oznakowanym radiowozie zauważyli i próbowali zatrzymać do kontroli.

 - Pomimo wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Policjanci na sygnałach pojechali za nim. Po chwili,  na prostym odcinku drogi kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Okazało się że audi jechała jeszcze jedna osoba – informuje Rafał Sułecki z zespołu prasowego KWP Radom.

Policjanci powiadomili pogotowie i udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia reanimowała kierowcę, pomimo tego mężczyzna zmarł. Pasażerka została przewieziona do szpitala.

Wstępnie ustalono że w pojeździe znajdują się tablice rejestracyjne które pochodzą z kradzieży.  Czynności na miejscu przeprowadził prokurator. Trwają wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Red N.Z

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy