Tragiczny bilans długiego weekendu na radomskich drogach

Tragiczny bilans długiego weekendu na radomskich drogach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=690]

Przez ostatnie dni policjanci radomskiej drogówki prowadzili działania „Bezpieczny weekend”.

- Niestety w wielu przypadkach brawura, nadmierna prędkość, czy niedozwolone wyprzedzanie i wymuszanie pierwszeństwa przyczyniły się do wielu zdarzeń drogowych. W sumie od 14 do 18 sierpnia na terenie Radomia i powiatu radomskiego doszło do pięciu wypadków, w których zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne. Oprócz tego funkcjonariusze odnotowali 29 kolizji. W ciągu długiego weekendu policjanci skontrolowali trzeźwość ponad trzech tysięcy kierujących, wśród których ponad 30 zdecydowało się na prowadzenie pod wpływem alkoholu - tłumaczy Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Dodajmy, że do najtragiczniejszego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę. Około godz. 2.30 jadący od ulicy Armii Krajowej w kierunku Jana Pawła II pojazd marki Audi A3 na ulicy Wyścigowej zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 27-letni kierowca zginął na miejscu. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.


MS/foto. KMP w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/miejsca/img_0025.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96