Sześć groźnych wypadków na ulicach Radomia (AKTUALIZACJA)

Sześć groźnych wypadków na ulicach Radomia (AKTUALIZACJA)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W ciągu zaledwie kilku godzin w Radomiu doszło do wielu zdarzeń drogowych. Wszystkie działy się w środę 12 września.

Tego dnia w Radomiu policjanci „drogówki” mieli niestety dużo pracy. W ciągu zaledwie czterech godzin na terenie Radomia i okolic miało miejsce sześć wypadków drogowych, w których obrażenia odniosło 7 osób, w tym 8 letnie dziecko.

Do pierwszego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Wiejskiej i Gajowej. Prawdopodobnie przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez opla corsę jadącego od strony osiedla Prędocinek, w skutek czego doszło do zderzenia z fordem escortem. Siła uderzenia była tak duża, że ford obrócił się i zatrzymał kilka metrów dalej na chodniku.  W zabezpieczaniu miejsca wypadku brała udział Straż Pożarna. Okoliczności zdarzenia badają policjanci z drogówki. W wypadku ucierpiało 8-letnie dziecko, które zostało przewiezione do szpitala. Na szczęście nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.


 - o 13.50, w Bielisze, doszło do potrącenia mężczyzny, który wtargnął przed jadący pojazd nissan. Pieszy z bardzo poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

- o godzinie 15.00, na skrzyżowaniu Zbrowskiego/Kolberga, 20-latka kierująca oplem zderzyła się z innym autem kierowanym przez 32-latka. Oboje kierujący trafili do szpitala.

- o 15.40 jadący ulicą Lubelską opel, zderzył się z wyjeżdżającym z ulicy Kochanowskiego audi, kierowanym przez 52 letnią kobietę. Kierowca opla trafił do szpitala.

- o 17.00, na ulicy Sycyńskiej 52-letnia kobieta weszła wprost przed jadący samochód audi, którym kierował 58-letni mężczyzna. Piesza została przewieziona do szpitala.

Żaden z uczestników tych zdarzeń nie był pod wpływem alkoholu. Zawinił brak ostrożności, co w połączeniu z nagłą zmianą warunków atmosferycznych, pojawił się intensywny deszcz oraz powakacyjnym wzrostem nasilenia ruchu stanowi bardzo niebezpieczną mieszankę sprzyjającą powstawaniu wypadków drogowych.


red.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy