Śmiertelny cios nożem w trakcie libacji alkoholowej!

Śmiertelny cios nożem w trakcie libacji alkoholowej!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W nocy z soboty na niedzielę (4-5 maja)  w jednym z mieszkań przy ul. 25-Czerwca trwała libacja alkoholowa, w której uczestniczyło kilka osób. W trakcie zakrapianej alkoholem imprezy doszło do sprzeczki i szarpaniny pomiędzy obecnymi tam mężczyznami.

- Rano, po krótkiej wymianie zdań, starszy mężczyzna wyszedł z mieszkania, a gdy wrócił wyciągnął nóż i wbił jego ostrze w okolice brzucha młodszego mężczyzny i oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i 29-latek został przewieziony do szpitala. W wyniku wielonarządowych obrażeń mężczyzna zmarł następnego dnia - informuje Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Jeszcze w dniu zdarzenia policjanci z komisariatu drugiego przy ul. Świerkowej zatrzymali sprawcę w jego miejscu zamieszkania, a kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli nóż, którym 51-latek ranił znajomego. Mężczyznę doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć 29-latka.

W środę (8 maja) sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego. - Sędzia zdecydował, że najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności - mówi Justyna Leszczyńska.

M.W.; Fot. KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy