Policjanci zatrzymali ponad 20 nietrzeźwych kierowców!

Policjanci zatrzymali ponad 20 nietrzeźwych kierowców!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Od piątku (28 czerwca) policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców i 14 rowerzystów. W piątek, w Skaryszewie 31-letni pijany kierowca najechał na zaparkowany pojazd. Po przeprowadzeniu czynności okazało się, że mężczyzna kierował oplem, mając w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Natomiast w sobotę, na ulicy Chrobrego, 31-latek, mający 0,5 promila uderzył w inny pojazd. Kolejna kolizja z udziałem pijanego kierowcy miała miejsce w niedzielę na ulicy Lotniczej. Sprawcą okazał się 58-letni mężczyzna, u którego badanie alkomatem wykazało ok. 2,5 promila.

W sobotę policjanci z KP I zatrzymali  na ulicy Traugutta kobietę, która prowadziła opla corsę. U 38-latki badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu. Natomiast policjanci drogówki zatrzymali na ulicy Jana Pawła II opla, a w nim 45-letnią kobietę, u której badanie również wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Radomska drogówka zatrzymała też na terenie gminy Pionki 42-letniego motorowerzystę z promilem alkoholu. Policjanci podczas weekendu zatrzymali także 14 pijanych rowerzystów, a większość z nich miała ponad 2 promile alkoholu.

Zatrzymani za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KMP Radom, red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy