Policjanci zabezpieczyli 7 tysięcy paczek paierosów!

Policjanci zabezpieczyli 7 tysięcy paczek paierosów!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W środę (17 lipca) policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zabezpieczyli ponad 7 tys. paczek papierosów i 100 kg krajanki tytoniowej bez akcyzy. Zatrzymany w związku z tą sprawą 32-latek odpowie za przestępstwo karno-skarbowe.
[gallery id=642]

- Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą ustalili, że w jednym z mieszkań przy ulicy Janowickiej znajdują się wyroby tytoniowe bez wymaganej akcyzy. W trakcie przeszukiwania pomieszczeń odkryto ponad 7 tys. paczek papierosów i 100 kg krajanki tytoniowej. Zatrzymany został 32-letni mieszkaniec lokalu. Odpowie za przestępstwo karno-skarbowe. Nielegalny towar został przekazany do Urzędu Celnego w Radomiu. Szacuje się, że gdyby nie interwencja funkcjonariuszy, Skarb Państwa mógłby stracić ponad 130 tys. zł -  informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Źródło: KMP Radom / red. T.W.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/dsc_0012.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96