Podczas Wiosny Studenckiej rozbili grupę dilerów! (VIDEO)

Podczas Wiosny Studenckiej rozbili grupę dilerów! (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


ZOBACZ VIDEO Z ZATRZYMANIA! - TUTAJ

Od kilku miesięcy policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zajmowali się sprawą rozprowadzanie narkotyków na terenie miasta. „Kryminalni” postanowili zatrzymać mężczyzn w czasie niedawnych studenckich juwenaliów, podejrzewając że w trakcie ich trwania mogą oni rozprowadzać narkotyki wśród bawiącej się młodzieży. Funkcjonariusze patrolowali po cywilnemu przyległe do Osiedla Akademickiego tereny, gdzie odbywała się studencka impreza.

- Policjanci zatrzymali dziewięć osób w wieku 18-32 lat. Wszyscy to mieszkańcy Radomia z osiedli Zamłynie, Nad Potokiem i Akademickie. U wszystkich osób zabezpieczono łącznie kilkadziesiąt porcji marihuany. Po przesłuchaniach pięciu osobom przedstawiono m.in. zarzuty udzielenia, posiadania i rozprowadzania środków odurzających. Wobec trzech osób zastosowano dozór policyjny i poręczenia majątkowe. Główny podejrzany, decyzją Sądu Rejonowego w Radomiu, został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy - informuje  Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii udzielanie oraz posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: KWP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy