Pobili przechodnia. Wpadli w ręce policjantów

Pobili przechodnia. Wpadli w ręce policjantów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Zdarzenie miało miejsce w maju na terenie gminy Przytyk. W miejscowości Kaszewska Wola zatrzymał się samochód. Pasażerowie zapytali przechodnia o drogę. Stwierdzili, że mężczyzna ich oszukuje, doszło do awantury, pobili go, okradli i odjechali.

- Poszkodowany poinformował o całym zdarzeniu policjantów, jednak nie był w stanie dokładnie opisać i rozpoznać sprawców. Wyjaśnianiem sprawy zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, którzy dokładnie sprawdzali każdy ślad i sygnał dotyczący tej sprawy. Odzyskali skradziony telefon i w ostatnich dniach zatrzymali czterech mieszkańców gminy Jedlińsk podejrzanych o to pobicie. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Dwóch z nich usłyszało zarzuty kradzieży i pobicia. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności - mówi Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.


MS/fot. archwium cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy