Pijany weekend na radomskich drogach

Pijany weekend na radomskich drogach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Policjanci z Iłży zatrzymali w miejscowości Alojzów 56-latka, który prowadził samochód, mając około 3 promili alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze z "drogówki" zatrzymali również 21-letniego kierowcę na ulicy Zbrowskiego w Radomiu, który w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu.

Natomiast na ulicy Osiedlowej funkcjonariusze zatrzymali 18-latka, który jadąc autem najechał na znak drogowy. Jak się okazało miał około 2 promili. Z kolei na ulicy Warszawskiej "drogówka" zatrzymała 34-latka, który jadąc motocyklem spowodował kolizję. Mężczyzna był pijany, alkomat wykazał u niego około 2 promili.

Policjanci zatrzymali także w miejscowości Maliszów 19-latka, który prowadził samochód mając ponad 0,5 promila alkoholu.

W sobotę wieczorem doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy. 34-latek wyjeżdżając z Jedlińska nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doszło do zderzenia z innym pojazdem. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jak się okazało, sprawca wypadku miał około 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Radomscy policjanci zatrzymali także 16 pijanych rowerzystów. Przypomnijmy, że za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat więzienia.

Mariusz Skopek

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy