Pijani kierowcy spowodowali kolizje

Pijani kierowcy spowodowali kolizje
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

 - Około godz. 2 od ulicy 1905 Roku w kierunku centrum jechał pojazd marki Mercedes. W okolicy skrzyżowania z ulicą Kościuszki kierujący autem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki Skoda. Wjechał na wysepkę rozdzielającą jezdnię i uszkodził znak drogowy. Zatrzymali go policjanci z wydziału patrolowo - interwencyjnego, którzy sprawdzili stan trzeźwości 29-letniego kierowcy mercedesa. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie - poinformowała Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na ulicy Sienkiewicza. Przed godziną 2 w nocy policjanci otrzymali informację o uszkodzonym pojeździe. Gdy na miejsce pojechał patrol, okazało się, że BMW uderzyło w parkometr i znak drogowy, a kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejsce przyjechali radomscy wywiadowcy, którzy zatrzymali 24-letniego kierowcę. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ok. 2 promile alkoholu w organizmie.

Obaj kierujący zostali osadzeni w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, gdzie teraz trzeźwieją. Stracili prawo jazdy i odpowiedzą za prowadzenie pojazdu po alkoholu i spowodowanie kolizji.

Źródło: KMP Radom/ fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy