Pijani kierowcy na radomskich drogach

Pijani kierowcy na radomskich drogach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W sobotę (22 listopada) rano patrol drogówki zatrzymał do kontroli w miejscowości Jedlnia kierowcę hondy. 36-letni mężczyzna prowadził auto mając ponad promil alkoholu w organizmie. Kolejnego nieodpowiedzialnego kierującego funkcjonariusze zatrzymali na ulicy Młodzianowskiej w Radomiu.

- 29-letni kierowca pojazdu marki Dacia miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Natomiast policjanci z KP III zatrzymali w nocy na ulicy Wjazdowej kierowcę renault. Sprawdzili stan trzeźwości 34-letniego kierującego i badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu. Również w nocy policjanci z Zakrzewa udaremnili dalsza jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Zatrzymali w miejscowości Oblas pojazd bmw, którego 25-letni kierujący miał promil alkoholu w organizmie - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

W niedzielę (23 listopada) rano drogówka zatrzymała na terenie gminy Jedlińsk audi, za którego kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec powiatu radomskiego. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu i po badaniu alkomatem okazało się, że ma ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Wszyscy zatrzymani kierowcy stracili prawo jazdy, a teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.


MS/fot. archwium cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy