Na Ustroniu pijany włamywał się tylko do... opli zafira

Na Ustroniu pijany włamywał się tylko do... opli zafira
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Do zdarzenia doszło kilka dni temu w nocy na ulicy Gagarina. Około godz. 2 w nocy dyżurny otrzymał informacje o mężczyźnie, który włamuje się do zaparkowanego przed blokiem auta.

- Krótko po otrzymaniu tego sygnału na miejscu byli już policjanci z KP II, którzy na gorącym uczynku zatrzymali 31-letniego mieszkańca Radomia. Mężczyzna wybił już szybę w oplu zafira, ale nie udało mu się nic ukraść. Sprawca był pijany, badanie alkomatem wykazało około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, policjanci przeszukali auto należące do zatrzymanego, gdzie zabezpieczyli jeszcze narkotyki - relacjonuje Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Jak ustalili policjanci, 31-latek tej samej nocy włamał się jeszcze do dwóch opli zafira zaparkowanych na osiedlu Ustronie, gdzie zresztą też mieszka i jest właścicielem pojazdu tej samej marki. Przedstawiono mu zarzuty kradzieży z włamaniem do trzech pojazdów, odpowie także za posiadanie narkotyków. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy