Na targu przy ul. Struga handlowali lewymi papierosami

Na targu przy ul. Struga handlowali lewymi papierosami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radomscy policjanci w okresie przedświątecznym prowadzą wzmożone kontrole na targowiskach i przyległych do nich ulicach oraz parkingach. Sprawdzają także czy sprzedawane tam produkty pochodzą z legalnego źródła.

- We wtorek dzielnicowi z komisariatu I skontrolowali targowisko przy ulicy Struga. Policjanci ujawnili na kilku stoiskach wyroby bez wymaganej przepisami akcyzy. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli wyroby z 3 stoisk – około 20 tysięcy papierosów i kilka litrów spirytusu. Zabezpieczone przez dzielnicowych wyroby przekazano do Urzędu Celnego w Radomiu - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Takich kontroli przed świętami będzie coraz więcej. Policjanci przypominają, aby zachowywać szczególną ostrożność w miejscach, gdzie występuje duży tłok.

- Nie nośmy wartościowych rzeczy i portfela w reklamówce, a w trakcie zakupów nie pokazujmy, ile pieniędzy mamy w portfelu. Jeśli dojdzie do kradzieży, czy innego przestępstwa należy natychmiast poinformować policję - dodaje Justyna Leszczyńska.

MS/foto. KMP w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy