Motocyklista ukarany za niebiezpieczną jazdę

Motocyklista ukarany za niebiezpieczną jazdę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali 27-letniego motocyklistę, który łamał przepisy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

We wtorek (6 sierpnia) około godz. 17 policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali do kontroli na ulicy Czarnieckiego pojazd ciężarowy. Podczas wykonywanych czynności zauważyli przejeżdżającego obok motocyklistę, który na widok funkcjonariuszy zdecydowanie przyspieszył i postawił motocykl na tylnym kole, igrając sobie z funkcjonariuszy. Ci natychmiast powiadomili o tym inne patrole będące w okolicy. Interweniował patrol policyjnych motocyklistów. Nie spodziewający się tego mężczyzna został zatrzymany na ul. Kieleckiej.

- Kierowcą okazał się 27-letni mieszkaniec Radomia. Policjanci dzięki sonometrowi ustalili, że jego pojazd przekraczał dopuszczalny poziom emitowanego hałasu. Otrzymał mandat, zatrzymane zostały jego dowód rejestracyjny i prawo jazdy. Funkcjonariusze skierowali sprawę do sądu - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Źródło: KMP Radom / red. T.W.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy