Miał 4 promile i jeździł na rowerze!

Miał 4 promile i jeździł na rowerze!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Od piątku policjanci skontrolowali stan trzeźwości ponad tysiąca osób. Kilkanaście osób prowadziło na tzw. „podwójnym gazie”.

- 4 października na ulicy Wiejskiej policjanci zatrzymali pojazd marki BMW, który prowadził 42-letni mężczyzna. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości i badanie alkomatem wykazało u kierującego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. W sobotę policjanci ze Skaryszewa patrolując okolice gminy zatrzymali do kontroli poloneza. 35-latek prowadził pojazd mając blisko 1,5 promila. W niedzielę policjanci z I Komisariatu Policji zatrzymali na ulicy Waryńskiego opla. Prowadził go 28-latek z promilem alkoholu. Natomiast funkcjonariusze radomskiej drogówki zauważyli w Rajcu Szlacheckim ciągnik rolniczy. Okazało się, że zabrakło w nim paliwa, natomiast 27-letni mężczyzna, który go prowadził był pod wpływem alkoholu. Oprocz tego mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów do 2015 roku. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali także 16-letniego motorowerzystę, który z promilem w nocy „zwiedzał” okolice Jedlińska - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

W ciągu weekendu policjanci zatrzymali również kilkunastu nietrzeźwych rowerzystów.

- Jeden z nich, 27 - letni mężczyzna w miejscowości Chomentów jeździł wokół sklepu między samochodami wywołując mnóstwo radości wśród kolegów. Stwarzał duże zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych kierujących. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości i okazało się, że ma około 4 promili alkoholu w wydychanym powietrzu - dodaje Justyna Leszczyńska.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy