Kierowcy piją. W weekend zatrzymani również rowerzyści

Kierowcy piją. W weekend zatrzymani również rowerzyści
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W piątek policjanci z KP I zatrzymali na ulicy Chrobrego pojazd marki mazda, który prowadził 20-letni mężczyzna. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że ma ok. 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W sobotę funkcjonariusze radomskiej drogówki zatrzymali na ulicy Mieszka I 32-letniego kierowcę opla. Mając 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu spowodował kolizję. Na terenie gminy Pionki, w miejscowości Suskowola zatrzymali do kontroli pojazd marki audi, a w nim 47-latka z promilem alkoholu w organizmie. Policjanci z WPI natomiast zatrzymali z promilem alkoholu 19-letniego kierującego fiata na ulicy Topiel. Drogówka w nocy z soboty na niedzielę zatrzymała w miejscowości Maliszów 22-latka, który prowadził audi mając ponad 0,5 promila; w Parznicach 24-letniego kierowcę bmw, który także miał ponad 0,5 promila alkoholu; w miejscowości Kowala 24-latka kierowcę vw vento, u którego badanie alkomatem wykazało ok. 3 promili alkoholu w organizmie.

W niedzielę policjanci z KP III na ulicy Klwateckiej zatrzymali 25-latka, który prowadził pojazd alfa Romeo. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że ma ok. 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci z Pionek zatrzymali na terenie gminy mercedesa, którego 25-letni kierowca miał ok. promil. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali w Siczkach pijanego motocyklistę bez uprawnień. 26-latek miał ok. promila alkoholu w organizmie. Natomiast na ulicy Czarnieckiego z promilem zatrzymali 22-letniego kierowcę forda focusa.

Radomscy policjanci zatrzymali także siedmiu pijanych rowerzystów. Wszyscy odpowiedzą za jazdę pod wpływem alkoholu, za którą grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Justyna Leszczyńska, KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy