Kierowca, który uszkodził inne auto, zatrzymany!

Kierowca, który uszkodził inne auto, zatrzymany!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Policjanci zatrzymali kierowcę, którzy uszkodził inne auto, które, jak twierdzi, zajechało mu wcześniej drogę. 55-latek odpowie za uszkodzenie mienia.

W sobotę (5 października) przed południem Al. Wojska Polskiego w kierunku ul. Grzecznarowskiego poruszały się dwa pojazdy: seat toledo i opel vectra. Pierwszy z nich prowadził 22-latek, drugi 55-latek. Oprócz niego w aucie jechało jeszcze kilku mężczyzn. Po tym jak młody kierowca wyprzedził opla, mocno zdenerwowany 55-latek i osoby z nim podróżujące zaczęli agresywnie gestykulować w kierunku 22-latka nakazując, aby się zatrzymał.

Kierowcy pojazdów spotkali się na jednym z parkingów przy ul. Grzecznarowskiego. Starszy kierowca wysiadł z auta i gumową pałką uszkodził auto mężczyzny, który rzekomo zajeżdżał mu drogę, po czym odjechał. 22-latek zgłosił to zdarzenie dyżurnemu radomskiej policji, a on przekazał informację podległym patrolom.

- Po chwili radomscy wywiadowcy zatrzymali opla na ul. Wiejskiej. Jego kierowca przyznał się, twierdząc, że młody kierowca kilkukrotnie go wyprzedzał, po czym gwałtownie hamował. 55-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Źródło: KMP / red. T.W.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy