Jeden wieczór i aż sześć wypadków!

Jeden wieczór i aż sześć wypadków!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Wczoraj po godz. 18 w miejscowości Kuczki Kolonia 55-letnia kobieta, jadąc w kierunku Radomia, straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze drogi i uderzyła w słup solarny ze znakiem. Kierująca oraz 34-letnia pasażerka zostały przewiezione do szpitala. Kilkanaście minut później na terenie gminy Iłża w miejscowości Błaziny Górne, 29 - letni kierowca renault laguna potrącił idącego prawym pasem ruchu 62-latka. Pieszy trafił do szpitala. 

- Około godz. 18.30 na terenie Radomia doszło do dwóch potrąceń. Pierwsze zdarzenie miało miejsce na ulicy Kieleckiej, gdzie kierująca bmw potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych 19-latka. Natomiast na ulicy Przytyckiej kierujący vw potrącił na przejściu dla pieszych 17-latkę. Uczestnicy tych zdarzeń byli trzeźwi. W obu przypadkach piesi zostali przewiezieni do szpitala - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Do kolejnego potrącenia doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Kościuszki. 31-letni kierowca opla potrącił 56-letniego mężczyznę. Pieszy był pod wpływem alkoholu i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Natomiast około godz. 20.30 na ulicy Chrobrego kierowca renault scenic potrącił 64-letnią kobietę. 

- Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności, szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych, a poza miastem o baczne zwracanie uwagi na pobocza. W strugach deszczu czy we mgle piesi i rowerzyści są po prostu niewidoczni i na reakcję kierowcy bywa czasem za późno - dodaje Justyna Leszczyńska.


MS/fot. archwium cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy