Jechał motocyklem w mieście ponad 130 km/h!

Jechał motocyklem w mieście ponad 130 km/h!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=669]

Policjanci radomskiej drogówki przeprowadzili w środę (31 lipca) akcję „Bezpieczny motocyklista”. Działania te miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach, ograniczenie zdarzeń drogowych oraz skontrolowanie i zatrzymanie jak największej liczby osób, które łamią przepisy prawa o ruchu drogowym.

Policjanci szczególnie zwracali uwagę na stan techniczny pojazdów, posiadane uprawnienia oraz stan trzeźwości kierujących.

- W efekcie funkcjonariusze skontrolowali ponad 20 jednośladów, ujawnili wykroczenia, za które nałożyli 12 mandatów karnych. Kilka z nich dotyczyło przekroczenia prędkości. Na ulicy Grzecznarowskiego policjanci zauważyli motocykl, który poruszał się z prędkością 131 km/h, przekraczając dozwoloną w tym miejscu prędkość o ponad 80 km/h. Policyjni motocykliści zatrzymali 23-letniego kierowcę. Za tę przejażdżkę otrzymał 500 złotych mandatu i 10 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali także kilka dowodów rejestracyjnych. Siedmiu mężczyzn kierowało motocyklem nie posiadając do tego odpowiednich uprawnień - tłumaczy Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.


MS/foto. KMP w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy