Cztery osoby podejrzane o pobicie 19-latka

Cztery osoby podejrzane o pobicie 19-latka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Do zdarzenia doszło na początku miesiąca na ulicy Struga. 19-latek umówił się ze znajomym chcąc wyjaśnić jakąś sprawę. Znajomy ten przyjechał z dwoma kolegami i koleżanką, która prowadziła auto.

- Młody mężczyzna wsiadł do samochodu i wtedy zaczęli go bić m.in. rurką. Poszkodowany twierdził, że zabrali mu dokumenty i telefon komórkowy po czym zostawili na terenie gminy Jastrzębia. Mężczyzna poprosił o pomoc osoby mieszkające w okolicy i poinformował o zajściu matkę, która po niego przyjechała. 19-latek trafił do szpitala i sprawę zgłoszono policji. Po otrzymaniu tej informacji ustalaniem sprawców zajęli się funkcjonariusze z komisariatu II, którzy w ostatnich dniach kolejno zatrzymali cztery osoby podejrzane o popełnienie tego przestępstwa. To trzech mężczyzn i kobieta w wieku 20 lat. Kobieta, o którą najprawdopodobniej rozpoczął się spór pochodzi z województwa kujawsko – pomorskiego, natomiast mężczyźni z Radomia - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu. 

Wszyscy podejrzani trafili do policyjnej celi. Przedstawiono im zarzuty pobicia, a dwójce z nich pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za czyn, którego się dopuścili grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


MS/fot. archwium cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy