Ciężarówka na Warszawskiej zdemolowała bramownicę!

Ciężarówka na Warszawskiej zdemolowała bramownicę!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=547]

- Przez rondo Narodowych Sił Zbrojnych w Radomiu przejeżdżał pojazd ciężarowy marki Scania. Podczas zjazdu z ronda na jezdnie spadły bloczki betonowe, które przewoził. Pojazd ten wyposażony jest w żurawia hydraulicznego HDS, dzięki któremu bloczki trafiły ponownie na przyczepę auta. Kierowca jednak nie złożył dostatecznie żurawia i zatrzymał się na bramownicy drogowej u zbiegu ulic Warszawskiej i Janiszewskiej. W wyniku uderzenia stalowa konstrukcja straciła swą stabilność i musiał usunąć ją dźwig. Policjanci ukarali kierowcę mandatem i dodatkowymi punktami karnymi - relacjonuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Policjanci drogówki zabezpieczali miejsce zdarzenia, a odpowiednie służby odłączyły instalację elektryczną od akumulatora, a następnie przy użyciu podnośnika hydraulicznego usunięto tablice informacyjne i  zdemontowano bramownicę. Podczas wykonywanych czynności na miejscu, na krajowej 7 w kierunku Warszawy wystapiły utrudnienia w ruchu.

źródło:KMP w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/1_wiadomosci/2_1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96