Brat ugodził nożem brata

Brat ugodził nożem brata
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W poniedziałek (29 października) do białobrzeskiej komendy policji zgłosił się mieszkaniec powiatu, który zawiadomił, że dzień wcześniej jego 25-letni brat ugodził go nożem. Policjanci po kilku godzinach poszukiwań zatrzymali 25-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

- Tego samego dnia wieczorem dyżurny otrzymuje kolejne zgłoszenie. Mężczyzna prosi o pomoc gdyż został ugodzony nożem przez swojego brata. Dyżurny natychmiast skierował we wskazane miejsce patrol policji. Policjanci na miejscu ustalili, że mężczyźnie zadano dwie rany, jedną na twarzy a drugą na plecach. 65- latkowi została udzielona pomoc medyczna, a następnie trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali 57- letniego sprawcę, który przyznał się, że zaatakował nożem swojego brata. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje asp. Łukasz Gutkiewicz, KPP w Białobrzegach.

25-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, po czym został zwolniony, a 57-latkowi policjanci przedstawili zarzut usiłowania popełnienia zabójstwa i wnioskowali o tymczasowe aresztowanie.


źródło: KPP w Białobrzegach

red. D.T.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy