Auta na Borkach uszkodził 73-latek?

Auta na Borkach uszkodził 73-latek?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Kilka dni temu otrzymaliśmy informacje, że w godzinach nocnych na osiedlu Borki poprzebijano opony w zaparkowanych pod blokami autach. Nieznany sprawca uszkodził szereg pojazdów. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci z Komisariatu III prowadzili intensywne czynności w tej sprawie żeby ustalić i zatrzymać sprawcę - mówi Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu. 

W wyniku podjętych operacyjnych czynności policjanci ustalili i w czwartek (3 lipca) wieczorem zatrzymali podejrzanego o to mężczyznę. To 73-letni mieszkaniec tych okolic. Mężczyzna trafił do policyjnego, a w sobotę doprowadzono go do prokuratury. Przedstawiono mu zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 73-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Policjanci dotychczas otrzymali 29 zgłoszeń na łączną wartość strat kilkunastu tysięcy złotych. Funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie kolejne czynności i niewykluczone, że ilość zgłoszeń wzrośnie.


MS/fot. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/miejsca/opona_3.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96