Jubileusz Festiwalu im. Bogusława Klimczuka

Jubileusz Festiwalu im. Bogusława Klimczuka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

To szczególny rok kozienickiej imprezy, która odbywa się już po raz 15. Głównym punktem programu jest - Konkurs Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka. Z okazji jubileuszu konkurs wyjątkowo ma charakter zamknięty i jest adresowany wyłącznie do zdobywców tytułu Grand Prix wcześniejszych czternastu edycji. Organizatorami imprezy są Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. 

– Od początku pomagam temu Festiwalowi i cieszy mnie jego rozwój. Celem festiwalu jest kontynuowanie misji Naszego Kompozytora – promocja młodych talentów - mówi Tomasz Śmietanka, Burmistrz Gminy Kozienice. - O wyjątkowości tej edycji festiwalu niech świadczy fakt, że zaprezentuje się przed Państwem siedmioro wokalistów – najlepszych z najlepszych w poszczególnych latach, laureatów tytułu Grand Prix Kozienickiego Festiwalu. Gwarantuję, że nie zabraknie emocji, tym bardziej, że gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu są Cezary Pazura i Agnieszka Chylińska.

– Ten Festiwal, to nie tylko Konkurs Piosenki. Podczas imprezy obok naszych młodych talentów sprawdzających się wokalnie na scenie amfiteatru, występują wspaniałe kabarety i gwiazdy polskiej sceny muzycznej. – zaznacza Elwira Kozłowska, Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Wstęp na festiwal jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy